• 005
  • 006
  • 007
  • 008
  • 009

فروش اینترنتی گوشی‌های هوشمند به قیمت یک پِنی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

با نزدیک  شدن تعطیلات پایان سال میلادی و تلاش شرکت‌ها برای فروش بیشتر  کالاهای خود، فروشگاه اینترنتی بزرگ آمازون تصمیم گرفته است از روز  جاری مدل‌های مختلف گوشی‌های هوشمند را به قیمت یک پِنی به کاربران بفروشد.


 این شرکت اعلام  کرده است که در اقدام جدید خود  گوشی‌های Droid Razr 4G موتورولا، Galaxy S II سامسونگ و BlackBerry Torch 4G را فقط با دریافت یک سکه یک پِنی به کاربران واگذار خواهد کرد. البته باید توجه داشت که این گوشی‌ها در قبال انعقاد قرارداد مخابراتی با شرکت‌های وریزون، اسپرینت یا AT&T به کاربران داده می‌شود.


در این  قرارداد کاربران باید به مدت دو سال از خدمات شرکت مخابراتی مربوطه استفاده کنند و به صورت ماهانه هزینه  خدمات مخابراتی شرکت را بپردازند.


لازم به ذکر است که گوشی هوشمند Galaxy S II هم‌اکنون با قیمت 500 دلار در بازار به فروش می‌رسد. اما اگر قرار باشد آن را از شعبات مختلف شرکت اسپرینت آن را با قرارداد مخابراتی دو ساله خریداری کرد، باید برای آن 200 دلار به همراه هزینه ثابت ماهانه را برای استفاده از خدمات مخابراتی پرداخت.


شرکت آمازون هفته گذشته نیز اقدام مشابهی را انجام داد. در حالی که این روزها  رایانه لوحی iPad 2 با قیمت 600 دلار در بازار به فروش می‌رسد، این شرکت هفته قبل رایانه لوحی Kindle Fire خود را با قیمت 200 دلار روانه بازار کرد تا بتواند تحول بزرگی در این زمینه ایجاد کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی