• 005
  • 006
  • 007
  • 008
  • 009

با تلفن ثابت اس ام اس بزنید!!

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به زودی سرویس ارسال پیامک در شبکه تلفن ثابت (FIX SMS)راه اندازی می شود و ارسال و دریافت پیام از تلفن ثابت به ثابت، ثابت به سیار و برعکس امکان پذیر است اما نکته قابل توجه این که تجهیزات پیامک در شبکه تلفن ثابت، گوشی تلفن نیست.

بلکه محصولي مانند نمايشگرهاي شماره دار است که براي ارسال پيام کوتاه از تلفن باید به گوشي تلفن ثابت وصل شود.سرويس ارسال پيامک در شبکه تلفن ثابت از طريق گوشي هايي امکان پذير است که استاندارد و داراي قابليت ارسال يا دريافت پيامك باشند.

براي استفاده از اين خدمت به ثبت نام و بهتر از آن پرداخت پول نياز نيست و تمامي مشتركان تلفن ثابت مي توانند با تهيه گوشي از اين سرويس استفاده کنند. تعرفه ارسال پيامك شبكه تلفن ثابت به ثابت (شهري) يك پالس، تلفن ثابت به ثابت (بين شهري) دو پالس، تلفن همراه به ثابت (شهري و بين شهري) طبق تعرفه تلفن همراه به زبان فارسي دو پالس و به زبان انگليسي پنج پالس، تلفن ثابت به همراه (شهري و بين شهري) دو پالس و تلفن ثابت به ساير كشورها (بين الملل) پنج پالس است.

سرويس پيام کوتاه تلفن ثابت، ارسال پيام هاي کوتاه متني را در شبکه هاي تلفن ثابت و هم چنين امکان تبادل با شبکه موبايل را ممکن مي سازد، اين سرويس باعث مي شود تا بتوان خدمات متنوع ديگري را نيز از طريق دستگاه هاي تلفن ثابت عرضه کرد.

براي ارسال پيام از شبکه تلفن ثابت، ابتدا بايد به منوي دستگاه تلفن خود وارد شده و شماره ۹۷۱۷۰۰۰ را در قسمت SMS Center در هر دو قسمت Deliver و Submit وارد كنيد.

پس از آن پيام هاي خود را با انجام مراحل زير ارسال كنيد:

۱- دکمه نوشتن (Write) را فشار دهيد.

۲- پيام خود را توسط دکمه هاي موجود تايپ کرده و دکمه OK را فشار دهيد.

۳- شماره تلفن مقصد (گيرنده) را وارد کرده و دکمه OK را فشار دهيد.

پيام شما ارسال خواهد شد و پيغام موفق (Successful) برروي گوشي شما نمايش داده مي شود؛ درصورت دريافت پيام توسط گيرنده، گوشي شما با پخش آلارم و اعلام برروي صفحه نمايش، تحويل موفق پيام (delivery) را به شما اعلام مي کند.

درصورت دريافت پيام توسط گوشي شما، دكمه "خواندن" پيام (read) را فشار دهيد و بدين ترتيب آخرين پيام دريافتي شما برروي گوشي نمايش داده مي شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی