• 005
  • 006
  • 007
  • 008
  • 009

وزیر ارشاد: فیس بوک باید رفع فیلتر شود

امتیاز کاربران

 

علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه «نشست فعالان حوزه رسانه های دیجیتال» در پاسخ به این پرسش که « آیا ممکن است شرایطی رقم بخورد که دسترسی راحتی به فیس بوک به وجود بیاید؟» گفت: مگر در حال حاضر دسترسی راحت نیست؟

نکته‌ برای حفاظت از زندگی دیجیتال شما

امتیاز کاربران

 

 

دنیای دیجیتال و اینترنت، زندگی روزمره ما را بسیار راحت کرده اما در کنار این راحتی مشکلات و خطرات را هم زیاد کرده‌ است. در چنین فضایی که همواره اطلاعات شخصی ما تهدید می شود، امنیت اطلاعات اهمیت زیادی دارد.

 

عرضه فایرفاکس ۲۵ با ویژگی جدید Web Audio

امتیاز کاربران

 

 

به گزارش سرویس نرم افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از slashgear، شرکت موزیلا فایرفاکس ۲۵ را با مجموعه ای از ویژگی های جدید ارائه کرد که مهمترین آن ها Audio Web نام دارد. این ویژگی موجب می شود در هنگام مرور وب، به منظور استفاده از اپلیکیشن ها ، بازی ها و سایر محتویات وب که دارای صوت باشند کیفیت صوتی دو چندان شود.

چشم‎های گوگل همه جا هستند؛ مراقب باشید و بترسید!

امتیاز کاربران

 

تلنا: “چشمهای گوگل همه جا هستند، در خیابانها، ایستگاهها، سالنها… یادت باشد، همه مردم به دو دسته تقسیم شده اند: پاک و مشکوک!”... هر بار که جستجویی میکنید، هر بار که صفحه ای باز می کنید، هر بار که نقشه ای می بینید، هر بار که ایمیلی میفرستید، هر بار که در فضای اسناد گوگل چیزی قرار می دهید، و کلاً هر بار که کاری میکنید که به گوگل ربطی دارد، همه این اطلاعات بعنوان سوابق شما ذخیره می شود. مطمئن باشید که دولت آمریکا، با این اطلاعات خیلی کارها می تواند بکند.

google-permaspc