• 005
  • 006
  • 007
  • 008
  • 009
مدیریت دانلود
بررسی اجمالی جستجو ارسال فايل بالا
نرم افزار دانلود فایل تورنت uTorrent v3.4.5.Build.41162 Stable

توضيحات

در حال حاضر یکی از بهترین راه‏های دانلود از اینترنت، دانلود به وسیله Torrent است. از فیلم و موزیک گرفته تا بازی و برنامه در این شبکه وسیع و از طریق سایت های مرجع تورنت یافت می‏گردد. در صورتی که در دانلود از تورنت چندان حرفه‏ ای نباشید ممکن است از کم بودن سرعت دانلود به این روش گله‏ مند باشید.

این موضوع علتی دارد؛ کلیه فایل‏های تورنت موجود در سایت‏های مرجع تورنت،سرعت دانلود یکسانی ندارند. ممکن است سرعت دانلود برخی بسیار بالا باشد و سرعت دانلود بعضی دیگر بسیار کند. از جهت دیگر این احتمال وجود دارد که فایل‏‏های موجود در تورنت، غیرمطمئن، دروغین و به اصطلاح Fake باشند .

ابتدا به سایت‏های مرجع دانلود فایل تورنت، نظیر Mininova.org و ThePirateBay.org  مراجعه نماييد .  

اکنون در صورتی که در قسمت دانلود فایل دقیق شوید، دو ستون به نام های Seeds یا Seeders یا (SE) و همچنین Leechers یا (LE) وجود دارد (در سایت‏های دیگر ممکن است عناوینی مشابه این دو وجود داشته باشد(.

این دو عبارت معنی دارد که با توجه به آن می‏توانید بهترین دانلود را داشته باشید.

Seeds : بیانگر تعداد افرادی است که فایل مورد را نظر را به اشتراک گذاشته ‏اند. هر چه تعداد Seedها بیشتر باشد، این فایل تورنت از نظر صحت قابل اطمینان‏تر و از نظر سرعت نیز بالا خواهد بود.

اما Leechers مشخص کننده تعداد افرادی است که در حال دانلود این فایل هستند یا آن را دانلود کرده ‏اند. هر چه تعداد Leecherها نسبت به Seedها بیشتر باشد درجه اطمینان فایل پایین بوده و سرعت دانلود از آن نیز کمتر خواهد بود. همانطور که مشخص است Leechersها را بایستی نسبت به Seeds بررسی کرد.

به عنوان مثال اگر تعداد Seedها برای یک فایل بالای ۵۰۰ و تعداد Leecherها زیر ۱۰۰ باشد شما یک لینک دانلود با اطمینان و سرعت بالا خواهید داشت.

اما اگر تعداد Seedها به فرض ۱ و تعداد Leechersها رقم بالایی باشد این احتمال وجود دارد که فایل مذبور از نظر صحت و امنیت مطمئن نبوده و سرعت دانلود آن نیز کم باشد.

دانلود

 دانلودها : 2079       سايز: 3.54 MB
Download

دانلود کرک

سیستم مورد نیاز

پسورد فایل فشرده : 9099070599 یا 9099071272
(2 votes)

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی